• Kuşkonmaz Teli
 • 2.797
 • 6 Haziran 2017
 • 3
 •  

Kuş Kovucu Ürünler

Kuş kovucu ürünler 2012 yılından bu yana tercih edilmekte olup kullanan müşterilerin memnuniyeti ile hizmet verilen bir sektördür. Kuş kovucu ürünler birçok farklı çeşit ve modellerde bulunmaktadırlar. Bunların arasında en çok tercih edilen ve %100 koruma sağlayan ürünler plastik kuşkonmaz dikenleridir. Bu ürün kuş pisliği ve getirdiği hastalıklardan dolayı uzun süren araştırmalar ve çalışmalar sonucu ortaya çıkıp Türkiye ve Uluslararası pazarlarda satışa sunulmuştur. Türkiye’de 81 ile anında kargo hizmeti ile gönderim yapılmaktadır.

Kuş Kovucu Ürün Çeşitleri Nelerdir ?

 • Güvercin Kovucu Ürünler
 • Kargo Kovucu Ürünler
 • Martı Kovucu Ürünler

olarak 3 kategoride birleştirilebilmektedir. Genel olarak müşterilerimiz ve kuş problemi yaşayan kişilerin ortak problemi kirlilik ve sağlık sorunlarıdır. İspanyol bilim adamları yaptıkları araştırmalar sonucunda kuş pisliğinin yaydığı mikropları ortaya çıkarmıştır. Madrid Hayvan Sağlığı Merkezi üzerinde yaklaşık 120 tane güvercin incelemesi üzerine insan sağlığına zararlı 2 bakteri ortaya çıkmıştır. Hastalık belirtileri ise ” Burun Akması ve İshal ” durumalarıdır. Bu bakteriler gün geçtikçe ve taşındıkça daha kötü sonuçlara sebep olabilmektedir. Hayvanların tüylerinden oluşan mikroskobik bakteri parçacıkları tozlarla birleşerek solunum yollarına ulaşır. Evde hassas bünyeli kişiler, bebekler varsa alerjik reaksiyona neden olur. Sizlerde biliyorsunuz ki kuşlar göç eden varlıklardır ve Ülkemiz konumu gereği birçok kuşa ev sahipliği yapmaktayız. Göç durağında yer aldığımız için bu hastalıkları sizlere bulaşmaması açısından geliştirdiğimiz ürünlerimizden sipariş verebilir sizlerde kuşların getirdiği hastalıklardan uzak kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz.

Sipariş vermek için İletişim Sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar: Kuşkonmaz Teli #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 3 YORUM YAPILMIŞ

  Eray Yücel 12 Haziran 2017 - 15:19

  yeni yapılan inşaatlarımızda kullanmak üzere kuş kovucu ürünler arıyoruz, bu plastik kuşkonmazların tel olanlarından mevcut mu acaba ?

   Kuşkonmaz Teli 13 Haziran 2017 - 14:26

   Eray Bey öncelikle merhabalar,

   Plastik kuşkonmazların tel olanlarıda mevcuttur. Sipariş verebilirsiniz.

  Kuş Kovucu Diken | Kuş Kovucu Kuşkonmaz Teli 14 Haziran 2017 - 01:16

  […] asla zarar vermemekte olup kolay uygulanabilmektedir. Etkisini anında görmeye başlarsınız. Kuş kovucu ürünümüz 50 santim uzunluğunda olup 15 santim genişliğindedir. Hertürlü hava koşullarına […]